Click to listen highlighted text!

– III Edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego pn.: „Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie”

Rozpoczyna się III Edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego pn.: „Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie” pod Honorowym Patronatem Starosty Zamojskiego. Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każda zainteresowana osoba, która profesjonalnie lub amatorsko zajmuje się fotografią i jest mieszkańcem powiatu zamojskiego. Zdjęcia na konkurs można zgłaszać do 30 września 2022 roku.

Zachęcamy do pokazania piękna powiatu zamojskiego, zaprezentowania w ciekawy i niecodzienny sposób skrywanych na jego terenie zabytków architektonicznych, a także niezwykle urokliwej fauny i flory.

Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia, wraz z imieniem i nazwiskiem autora, znajdą się w kalendarzu Powiatu Zamojskiego na 2023 rok. Nagrody finansowe w konkursie ufundowane przez Powiat Zamojski, zostaną przyznane za I, II i III miejsce, odpowiednio w wysokości 1000,00 zł800,00 zł i 600,00 zł. Ponadto autorzy 9 wyróżnionych prac, otrzymają nagrody w wysokości po 200,00 zł.

Regulamin Powiatowego Konkursu Fotograficznego pn.: „Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie”

Formularz zgłoszeniowy do Powiatowego Konkursu Fotograficznego pn.: „Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie”

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!