Click to listen highlighted text!

– 50 LAT DZIAŁALNOŚCI KRASNOBRODZKIEGO DOMU KULTURY – prośba o zdjęcia i materiały

W zawiązku z obchodzonym w 2024 roku jubileuszem 50-lecia działalności Domu Kultury w Krasnobrodzie zwracamy się z prośbą do mieszkańców miasta i gminy Krasnobród oraz innych osób, które posiadają w swoich zbiorach zdjęcia lub inne archiwalne materiały dotyczące powstawania naszej instytucji (np. budowy siedziby KDK, wyglądu wnętrz, wyposażenia) oraz działań i wydarzeń organizowanych na przestrzeni minionych lat przez Krasnobrodzki Dom Kultury, o ich udostępnienie w celach kronikarskich oraz do przygotowania materiałów prasowych, prezentacji i wystawy.

Na zdjęcia i dokumenty oczekujemy w Krasnobrodzkim Domu Kultury do 15 czerwca 2024 roku. Oryginały, po ich zeskanowaniu lub sfotografowaniu zostaną zwrócone właścicielom. Materiały można też dostarczyć w wersji elektronicznej (skan lub zdjęcie dobrej jakości) na adres e-mail: kontakt@kultura.krasnobrod.pl.
Przekazując materiały należy dołączyć do nich następujące informacje: imię i nazwisko osoby przekazującej, nr telefonu do kontaktu, co dane zdjęcie/dokument przedstawia, autora zdjęć, z jakich lat pochodzi (jeżeli takie informacje są znane). Osoba przekazująca zobowiązana jest do podpisania zgody na wykorzystanie materiałów przez Krasnobrodzki Dom Kultury.

Szczegółowe informacje można uzyskać w KDK, tel. 84 660 71 17.

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!