Click to listen highlighted text!

– Aktualności

herb

W dniu 31 marca 2023r. (tj. piątek) o godz. 16.00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędzie się XLIII sesja VIII kadencji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie.
Proponowany porządek obrad:

1.    Otwarcie.
2.    Przyjęcie protokołu z XLII sesji.
3.    Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
4.    Informacja Burmistrza o pracy w okresie międzysesyjnym.
5.    Wolne wnioski i wypowiedzi.
6.    Podjęcie …

Czytaj więcej XLIII sesja VIII kadencji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie

W dniu dzisiejszym odbył się X KONKURS RECYTATORSKO-PLASTYCZNY: „Wiosenne spotkania z … ” , którego głównym celem jest popularyzacja literatury.
Z racji tego, że jednym z Patronów roku 2023 ustanowionych przez Sejm została Wisława Szymborska tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem: „Wiosenne spotkania z Wisławą Szymborską i literaturą dziecięcą ”.

Poniżej podajemy wyniki zmagań recytatorskich.

Komisja Konkursowa w …

Czytaj więcej X KONKURS RECYTATORSKO-PLASTYCZNY „Wiosenne spotkania z…” – WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Do 31 marca 2023 roku można zgłaszać udział w konkursie pt. „Kobieta Przedsiębiorcza” organizowanym przez Województwo Lubelskie.
Konkurs polega na wyszukaniu i wykonaniu potrawy o minimum 25-letniej recepturze, ściśle związanej z regionem lubelskim oraz jej prezentacja przed Komisją konkursową. Przepisy powinny znajdować się w starych książkach kucharskich lub domowych zeszytach z przepisami kulinarnymi, a wybrane potrawy …

Czytaj więcej „KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA” – KONKURS DLA KGW

Informujemy, że część plastyczna X KONKURSU RECYTATORSKO-PLASTYCZNEGO „Wiosenne spotkania z…” została rozstrzygnięta. Laureatów i wyróżnionych zapraszamy na uroczyste podsumowanie konkursu połączonego z rozdaniem nagród, które odbędzie się w Krasnobrodzkim Domu Kultury w czwartek 23.03.2023 r. o 10.00.

WYNIKI

Czytaj więcej X KONKURS RECYTATORSKO-PLASTYCZNY „Wiosenne spotkania z…” – WYNIKI części plastycznej

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!