Click to listen highlighted text!

– „CZEKOLADKI” – SPEKTAKL WEDŁUG SCENARIUSZA BOŻENY KUPIS-KUCHARSKIEJ na krasnobrodzkiej scenie

Wszystko zaczęło się od tego, że w 2019 roku podczas zajęć teatralnych poprosiłam dziewczyny z „Babińca” żeby na kolejne spotkanie poszukały jakiegoś ciekawego scenariusza, który mogłybyśmy wystawić. Chciałam stworzyć możliwość sprawdzenia się nas wszystkich. Zaznaczyłam, że chodzi mi o poważniejszy, obszerniejszy tekst, który stanowiłby wyzwanie i przejście na kolejny etap naszej zabawy w teatr. Jak się łatwo domyślić „praca domowa” na zajęciach, które nie są obowiązkowe nie jest zjawiskiem częstym, dlatego też nie spodziewałam się wielu chętnych. No i nie myliłam się … Lasu rąk z propozycjami nie było, jednak nieliczne jednostki wywiązały się z zadania.
Wśród dosłownie kilku zaproponowanych scenariuszy były „Czekoladki” Bożeny Kupis-Kucharskiej.
Po zapoznaniu się ze wszystkimi propozycjami wszystkie członkinie „Babińca” zgodnie stwierdziły, ze możemy przymierzyć się do tego zadania.
Jako, że grupa była zróżnicowana wiekowo, do tego zadania zgłosiły się najstarsze uczestniczki zajęć. Wśród nich była Julia, która „Czekoladki” wyszperała w internecie.
Scenariusz był, obsada też, nie pozostawało nic innego jak zabierać się do pracy.
Zanim to jednak nastąpiło potrzebna była aprobata autorki tekstu, pani Bożeny Kupis-Kucharskiej…..

Czytaj dalej

Galeria

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!