Click to listen highlighted text!

– ELIMINACJE REJONOWE DO 30. MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU KOLĘD i PASTORAŁEK im. Księdza Kazimierza Szwarlika BĘDZIN 2024

Informujemy, że w sobotę 16 grudnia 2023r. w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędą się Eliminacje Rejonowe do 30. Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika – Będzin 2024.
Największy kolędowy przegląd w Europie zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w jubileuszowej, 30. edycji, która odbywa się pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy.
Na stronie www.mfkip.pl do 27 listopada można zarejestrować swoje zgłoszenie w Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika. Czekamy na solistów, duety, chóry, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne i folklorystyczne. Udział w festiwalu jest całkowicie bezpłatny i otwarty dla wszystkich amatorów (w tym uczniów i absolwentów szkół muzycznych I stopnia), którzy ukończyli 6 lat.
Zwycięzcy eliminacji spotkają się w finale, który odbędzie się w Będzinie w dniach 11-14 stycznia
2024.

Regulamin

Formularz rejestracyjny

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!