Click to listen highlighted text!

– IV Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej Osób Niepełnosprawnych

W dniu 11 stycznia 2007 r. o godz. 10.00  w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbył się IV Przegląd Twórczości  Bożonarodzeniowej Osób Niepełnosprawnych. Organizatorami przeglądu byli: Krasnobrodzki Dom Kultury i Warsztat Terapii Zajęciowej w Dominikanówce.
Na scenie zaprezentowali się kolejno uczestnicy z siedmiu Warsztatów Terapii Zajęciowej z miejscowości: Zamość, Sułów, Wolica Brzozowa, Józefów, Tomaszów Lubelski, Werbkowice i Dominikanówka.
Wszystkie prezentowane przez grupy jasełka były bardzo ciekawe i choć łączyła je wspólna tematyka, to każda z prezentacji miała swój chrakter i była przygotowana na bardzo wysokim poziomie.
W niektórych przedstawieniach dominowało słowo, w niektórych tradycyjna kolęda, a w jeszcze innych muzyka i ruch, które wystarczyły, aby odbiór tego, co przekazywali na scenie niepełnosprawni aktorzy był czytelny i wywoływał wiele emocji.
Wśród licznie zgromadzonej publiczności na widowni znajdowała się również zaproszona na ten przegląd pani wicestarosta Zamościa Bogumiła Hildebrand, która po zakończeniu wszystkich prezentacji zabrała głos dziękując wszystkim aktorom i instruktorom za przepiękne i pełne emocji jasełka, za podtrzymywanie i kultywowanie polskich tradycji oraz za to, że jako ich odbiorca mogła doswiadczyć wielu niezapomnianych przeżyć.
Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!