Click to listen highlighted text!

– KINO W KRASNOBRODZKIM DOMU KULTURY – REPERTUAR 10-12.11.2023r.

 

PREMIERA – UWIERZ W MIKOŁAJA- PIĄTEK 10.11. 2023

Co prawda za oknami jesień ale może dacie się już dziś wciągnąć w piękną, zimową opowieść ze szczyptą magii?
Poznajcie Mikołaja. Uwierzycie czy nie, całkiem fajny z niego gość Mikołaj chce spędzić święta na Zanzibarze, ale jego wyjazdowe plany niszczy pechowa stłuczka. A gdy chłopak szuka po wypadku pomocy, trafia na malowniczy domek babci Heleny i… na uzbrojoną w siekierę Agnieszkę.
Całą tę historię będziecie mogli obejrzeć W KINACH JUŻ OD 10 LISTOPADA! KINO KRASOBRÓD ZAPRASZA

 

CHŁOPI – SOBOTA 11.11. 2023 – BILET TYLKO 11 zł.
powieść Władysława Reymonta zaprezentowana na nowo dzięki technice animacji malarskiej.
Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny. To właśnie kobiety, w szczególności tragiczna postać Jagny, znajdą się w sercu fabuły. Unikalny mikroświat wiejskiej wspólnoty stanie się pretekstem do opowiedzenia uniwersalnej i niesamowicie aktualnej historii. Historii o tragicznej miłości i życiu w małej społeczności, gdzie reguły i brutalne zasady gry wyznaczają każdemu określone miejsce w grupie, a wyjście poza ciasne ramy grozi upokorzeniem i odrzuceniem.
„Chłopi” zostali zrealizowani w technice animacji malarskiej, która podbiła serca fanów na całym świecie przy poprzedniej produkcji studia – filmie „Twój Vincent”.
„Chłopi” polskim kandydatem do Oscara

Obudź w sobie dziecko!
Prawdziwy klasyk literatury dziecięcej wreszcie na dużym ekranie. KAJTEK CZARODZIEJ – epicka adaptacja najbardziej magicznej powieści Janusza Korczaka trafiła do kin.
Zobacz w kinie KRASNOBRÓD i daj się oczarować KAJTEK CZARODZIEJ, to chwytająca za serce historia o magicznym świecie dziecięcej wyobraźni, dorastaniu i ulepszaniu świata
Opowiedziana w lekki sposób, oddaje najważniejsze skarby filozofii Janusza Korczaka – każde dziecko należy kochać, respektować jego granice i pozwalać mu marzyć!

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!