Click to listen highlighted text!

– Dziecięce atrakcje w bibliotece

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnobrodzie jest dla małych czytelników nie tylko miejscem wypożyczania książek. W środę 1 czerwca miejscowa książnica zorganizowała gry i zabawy z okazji Dnia Dziecka.
Z propozycji wspólnych obchodów skorzystały przeważnie dzieci w wieku od 4 do 7 lat, w tym maluchy z krasnobrodzkiego sanatorium.

Z okazji ich święta miejscowa książnica przygotowała, m.in. zabawy z chustą animacyjną i balonami, zagadki, quizy i malowanie buziek. Największą atrakcją okazało się puszczanie wielkich baniek mydlanych, które odbywało się w plenerze przy słonecznej pogodzie.

Kolejne atrakcje dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 lat biblioteka w Krasnobrodzie szykuje już na najbliższy weekend, gdy po raz placówka włączy się w ogólnopolską “Noc bibliotek”. Akcja rozpocznie się w sobotę 4 czerwca o 19.00, a zakończy w niedzielny poranek. Wśród nocnych atrakcji będą m.in. karciany flirt z Henrykiem Sieniewiczem, dotyczący jego życia i twórczości, quiz literacki z literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz nocne zagadki kryminalne. Uczestnicy będą też wykonywać selfie i zajmować się ich obróbką graficzną oraz przygotowywać wspólny posiłek, a na zakończenie odbędzie się nocny pokaz filmów familijnych.

Część chętnych już się zapisała, ale wolne miejsca jeszcze są. Zainteresowane osoby mogą w tej sprawie kontaktować się osobiście z pracownikami biblioteki albo uzyskać informacje telefonicznie pod numerem: 84 660 75 23.

ias24.eu 

 

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!