Click to listen highlighted text!

– Ferie w bibliotece.

Ferie w bibliotece, to coroczna propozycja Biblioteki Publicznej w Krasnobrodzie dla uczniów w każdym wieku. W tym roku zajęcia, odbywały się w pierwszym tygodniu ferii, każdego dnia w godz. 10.00 – 12.00. Grupie młodszej zaproponowałyśmy gry i zabawy integracyjne, zajęcia z masą solną oraz warsztaty twórcze na podstawie baśni h.Ch. Andersena „Brzydkie kaczątko”. Każdy dzień niósł ze sobą moc radości i wesołej zabawy. Grupa starsza pod hasłem „Rozegraj to z biblioteką”, cały tydzień spędziła grając. Hitem okazała się „Ropa z Catanu” – edukacyjna wersja niezwykle popularnej na całym świecie, gry planszowej Catan. To gra za którą kryją się niemałe emocje i tak też przez cały tydzień było w naszej Bibliotece – pełno emocji.

Ferie w bibliotece za nami, niemała każdego dnia frekwencja pozwala nam sądzić, że dzieciakom się podobało, dlatego już dziś zapraszamy za rok. Więcej na temat tego co działo się i dzieje u nas, na naszym fanpage na Facebooku:  https://www.facebook.com/Biblioteka-Publiczna-w-Krasnobrodzie-228233147232541/

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!