Click to listen highlighted text!

– Szybki Konkurs Wakacyjny

Wystarczy lubić czytać i mieć refleks, a w zamian można wygrać tablet i atrakcyjne gry planszowe. Takie są nagrody w “Szybkim konkursie wakacyjnym”, który w piątek 8 lipca ogłosiła Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Krasnobrodzie.

To propozycja dla wszystkich czytelników, którzy w wakacje odwiedzą placówkę, wypożyczą od 1 do 5 książek i odpowiedzą na “pytanie dnia”. Te będą wywieszane w siedzibie krasnobrodzkiej książnicy oraz publikowane o różnych porach na jej profilu na Facebook’u. – Pierwsze trzy osoby, które w danym dniu lub innym przez nas wyznaczonym terminie zgłoszą się z poprawną odpowiedzią, otrzymają odpowiednio 5, 3 i 1 punkt oraz po 1 dodatkowym punkcie za każdą wypożyczoną pozycję. Punkty za wypożyczenia będą przyznawane tylko pierwszej trójce, która odpowie poprawnie na “pytanie dnia”. Zachęcamy do regularnego odwiedzania biblioteki i jej fanpage na facebooku https://pl-pl.facebook.com/Biblioteka-Publiczna-w-Krasnobrodzie-228233147232541/

Konkurs trwa do 31 sierpnia, a jego rozstrzygnięcie odbędzie się we wrześniu podczas Narodowego Czytania.

ias24.eu 

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!