Click to listen highlighted text!

– Oferty pracy Rodowita

Specjalista ds. Łańcucha Dostaw

“RODOWITA Z ROZTOCZA” Sp. z o.o.

  • Grabnik (pow. zamojski; gm. Krasnobród),lubelskie
  • Umowa o pracę,
  • Pełny etat,
  • Praca stacjonarna,
  • Praca od zaraz,

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie i zarządzanie zamówieniami klientów.
  • Koordynowanie działań TSL w firmie w celu zapewnienia ciągłości produkcji.
  • Sprawdzanie zgodności przyjmowanych towarów.
  • Praca z systemami WMS – wprowadzanie wejść/wyjść magazynowych, administrowanie danymi w systemie.
  • Dbanie o prawidłowy stan i rotację zapasów (palety).
  • Koordynacja transportu zewnętrznego pod kątem jego optymalnego wykorzystania, planowanie tras dostawczych z uwzględnieniem zasobów i potrzeb dystrybucyjnych, z uwzględnieniem jak najlepszej efektywności kosztowej tras.
  • Współpraca z firmami transportowymi, magazynami zewnętrznymi.
  • Weryfikowanie faktur transportowych.
  • Budowanie i dbanie o właściwe relacje z klientami i dostawcami.
  • Obsługa wysyłek i dostaw – załadunki i rozładunki.
  • Tworzenie procedur i instrukcji logistycznych.
  • Dbanie o prawidłowy stan informacji w XL, opracowywanie raportów.
  • Przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji i niezgodności w dostawach i cenach, wystawianie korekt, współpraca z zespołem sprzedaży w tym zakresie.
  • Prace porządkowe oraz związane z gospodarowaniem odpadami.
  • Aktywne uczestnictwo w inspekcjach, kontrolach, szkoleniach obejmujących zakres TSL.
  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Mile widziane min. 2-letnie doświadczenie w branży TSL na podobnym stanowisku, znajomość przepisów i zagadnień związanych z obszarem TSL.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe, (preferowane o profilu logistycznym bądź pokrewnym).
  • Znajomość zagadnień z zakresu logistyki.
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu Office (Excel, Word).
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolność podejmowania decyzji, wyznaczania priorytetów oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing takich jak, 5S, kanban, JIT, JIS będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomości programu Comarch będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, chęć podnoszenia własnych kwalifikacji.

To oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie w realizacji celów.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę czas określony, docelowo na czas nieokreślony.
  • Możliwość pracy i zdobycia doświadczenia w nowoczesnym, rozwijającym się zakładzie produkcyjnym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków / zajmowanego stanowiska oraz dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Kandydat powinien mieszkać w odległości około 30 minut od fabryki.

CV można składać na adres: kariera@rodowita.pl

Operator Technik – Produkcja

  • Umowa o pracę, praca na sezon,
  • Praca stacjonarna

  • Prowadzenie procesu rozlewu i pakowania wody mineralnej, realizacja zleceń produkcyjnych,
  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń,
  • Analizowanie powstałych w toku produkcji niezgodności, aktywny udział w rozwiązywaniu problemów na linii,
  • Uczestnictwo w modernizacjach maszyn i wdrażaniu nowych technologii,
  • Rozwijanie swojej wiedzy i doświadczenia poprzez uczestnictwo w projektach, spotkaniach, szkoleniach.

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowany profil elektroniczny, elektrotechniczny, mechatroniczny, automatyczny, mechaniczny) lub doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, mile widziane,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej,
  • Umiejętność planowania pracy własnej, systematyczność i otwartość na to co nowe,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym / dyspozycyjność,
  • Mile widziana znajomość zasad TPM, LEAN.

  • Umowę o pracę, praca na sezon,

Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!