Click to listen highlighted text!

– Konkurs ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej na rok 2023 – Organizacja i prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz wychowawczych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Gminy Krasnobród promujących zdrowy styl i tryb życia oraz udział w zawodach w ramach współzawodnictwa sportowego

Zarządzenie Nr 571/2023 w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu oferty i ustalenia wysokości dotacji wspierającej na zadania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, tj. „Organizacja i prowadzenie zajęć sportowo-rekreacyjnych oraz wychowawczych dla dzieci, młodzieży i dorosłych z terenu Gminy Krasnobród promujących zdrowy styl i tryb życia oraz udział w zawodach w ramach współzawodnictwa sportowego”.

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!