Click to listen highlighted text!

– SPOTKANIE POORSZAKOWE

VIII Orszak Trzech Króli, który odbył się pod hasłem „Niechaj prowadzi nas gwiazda” już za nami.
Za nami również spotkanie poorszakowe organizatorów i wszystkich zaangażowanych w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Tradycyjnie odbyło się ono w Krasnobrodzkim Domu Kultury, gdzie 19 stycznia spotkała się orszakowa rodzina.
Przybyłych powitała Mariola Czapla- dyrektor Krasnobrodzkiego Domu Kultury, która w kilku słowach podsumowała tegoroczne święto. Następnie był czas na wspomnienie Orszaku i spojrzenie na jego uczestników nie tylko z perspektywy czasu ale również z pozycji widza. Aktorzy biorący udział w poszczególnych scenkach mieli okazje zobaczyć efekt swojej pracy podczas przygotowanego pokazu zdjęć dokumentujących krasnobrodzki Orszak. Wspólne oglądanie przywołało wspomnienia humorystycznych sytuacji ale także dało możliwość spojrzenia na siebie i innych w niecodziennych rolach.
Po prezentacji był czas na wręczenie pamiątkowych dyplomów oraz podziękowania
Następnie wszyscy przybyli zostali zaproszeni na drugą, już mniej oficjalną część spotkania, podczas której przy kawie i ciastku można było powspominać to co było i planować kolejne przedsięwzięcia. Warto w tym miejscu dodać, że wśród obecnych był pan Paweł Murdzek – autor orszakowego scenariusza, który na spotkanie przyszedł w towarzystwie żony oraz wnuczek, które na ten wieczór przygotowały niespodziankę – dla wszystkich gości zaśpiewały kolędę.
Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze, co daje nadzieję, ze za rok znowu się spotkamy.

Galeria

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!