Click to listen highlighted text!

– ShowMen Szopinek – czyli męskie śpiewanie na Placu Siekluckiego

Drugi koncert z cyklu „LETNICH KONCERTÓW NA PLACU SIEKLUCKIEGO” za nami. Tym razem zaśpiewał męski zespół z Szopinka „ShowMen”, który dając popis swych wokalnych umiejętności doskonale wczuł się w letni, wakacyjny klimat krasnobrodzkiej publiczności. Pozytywna energia, wesoła atmosfera i uśmiech wokalistów sprawiły, że był to bardzo miły wieczór.

Grupa „ShowMen” powstała w 2016 roku. Miał to być jednorazowy występ grupy mężczyzn z okazji Dnia Kobiet. Dobre przyjęcie ze strony pań przekonało ich jednak, że warto kontynuować działalność. Nazwa zespołu nawiązuje do charakteru grupy, w której repertuarze znajdują się głównie polskie standardy rozrywkowe. Grupa „ShowMen” niekiedy sięga również po piosenki ludowe, prezentuje je jednak w nieco odmiennej, rozrywkowej aranżacji. Od czasu powstania grupa wielokrotnie koncertowała na uroczystościach gminnych, takich jak Dożynki Gminy Zamość, Folkopolka, sołeckie oraz gminne obchody Dnia Kobiet i wiele innych. Panowie kilkukrotnie występowali też na imprezach rozrywkowych organizowanych w Zamościu, a także gościnnie w gminie Sanok. Zespół wziął również udział w koncercie podczas 27. finału WOŚP w Zamojskim Domu Kultury. Panowie z grupy twierdzą, że ich największym sukcesem jest to, że publiczność ciągle jeszcze chce ich słuchać, a największą radość sprawia im widok rozbawionej widowni

Galeria

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!