Click to listen highlighted text!

– ULTRAROZTOCZE 2022

W dniach 13-15.05.2022 r. odbędzie się VI edycja zawodów biegowych pod nazwą „Ultraroztocze 2022” rozgrywana na terenie Roztocza.
Ich organizatorem jest Fundacja Na Ratunek, a partnerami samorządy miejscowości, na terenie których odbywają się zawody, Roztoczański Park Narodowy, nadleśnictwa Zwierzyniec i Józefów, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie oraz sponsorzy.

W tym roku główną bazą imprezy jest Józefów, ale tak jak i w latach poprzednich Krasnobród ma również swój udział w tym wydarzeniu. W sobotę 14 maja o godz. 8:00 z Krasnobrodu bowiem wystartują uczestnicy na trasę biegu o dystansie 60 km. Swój udział w tym biegu zgłosiło ponad 170 zawodników. Start odbędzie się ze stadionu sportowego. Tam też będzie działał punkt kontrolny i żywieniowy dla uczestników biegów na dystansach 90 i 120 km oraz MTB.
Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

Więcej szczegółów na https://tourdezboj.com/ultraroztocze/

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!