Click to listen highlighted text!

– XVII FESTIWAL MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ „PER ARTEM AD ASTRA” – KRASNOBRÓD 2023

Serdecznie zapraszamy do udziału w koncertach odbywających się w ramach XVII Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej „Per Artem ad Astra”, który odbędzie się w dniach 20-26.08.2023 roku w Krasnobrodzie.
Jego organizatorem jest Krasnobrodzki Dom Kultury, a współorganizatorami: Parafia Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Krasnobrodzie, Parafia pw. Zesłania Ducha Świętego w Krasnobrodzie i Urząd Miejski w Krasnobrodzie.
Festiwal odbywa się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Krasnobrodu Kazimierza Misztala. Inicjatorką i dyrektorem festiwalu jest Elżbieta Ostrowska, a dyrektorem artystycznym prof. UMFC dr hab. Jarosław Wróblewski.
Sponsorami tego muzycznego wydarzenia są: Bank Spółdzielczy w Tomaszowie Lubelskim, Drukarnia ZAMDRUK i Stanisław Paluch – przedstawiciel Parafii Św. Michała Archanioła w Soli.
Szczegółowy program na plakacie.

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!