Click to listen highlighted text!

– XVII MAJÓWKA ROZTOCZAŃSKA – 1 MAJA – KRASNOBRODZKI PIKNIK KULINARNY

O godz. 15.00 na placu Siekluckiego rozpoczął się „Krasnobrodzki Piknik Kulinarny”, składający się z dwóch głównych części – artystycznej i kulinarnej.
Część artystyczna
W programie artystycznej części pikniku były prezentacje wokalne najmłodszych uczestników zajęć prowadzonych w Krasnobrodzkim Domu Kultury przez Anetę Krupa. Wystąpiły: Karolina Korzeniowska, Rose Osterkamp-Mielniczek, Nina Osterkamp-Mielniczek, Mia Osterkamp-Mielniczek, Julia Łasocha, Blanka Gontarz, Julia Skiba, Magdalena Maruszak, Oliwia Gielmuda, Aleksandra Tabała, Martyna Bełz, Oliwia Hałasa i Iga Piotrowska. Ich występy zostały nagrodzone brawami.
W dalszej części był czas na zabawy oraz animacje dla dzieci i rodziców prowadzone przez instruktorki KDK Mariolę Kawecką i Marzenę Mazurek. Udział w nich był nagradzany upominkami.
Oprawę muzyczną imprezy zapewniły..

Czytaj więcej…

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!