Click to listen highlighted text!

– Aktualności

Zespół folklorystyczny „Wójtowianie” z Krasnobrodu, powtórzył ubiegłoroczny sukces – wyśpiewał I miejsce podczas XII Międzypowiatowego Festiwalu Pieśni i Piosenki Maryjnej w Werbkowicach, który odbył się 19 maja 2024 roku.
To duże osiągnięcie, gdyż z krasnobrodzkim zespołem do konkursowej rywalizacji przystąpiło 21 wykonawców.
Tak jak w ubiegłym roku zespół zaprezentował pieśń, do której słowa i muzykę napisała prof …

Czytaj więcej „WÓJTOWIANIE” NAJLEPSI PODCZAS FESTIWALU W WERBKOWICACH

W zawiązku z obchodzonym w 2024 roku jubileuszem 50-lecia działalności Domu Kultury w Krasnobrodzie zwracamy się z prośbą do mieszkańców miasta i gminy Krasnobród oraz innych osób, które posiadają w swoich zbiorach zdjęcia lub inne archiwalne materiały dotyczące powstawania naszej instytucji (np. budowy siedziby KDK, wyglądu wnętrz, wyposażenia) oraz działań i wydarzeń organizowanych na przestrzeni …

Czytaj więcej 50 LAT DZIAŁALNOŚCI KRASNOBRODZKIEGO DOMU KULTURY – prośba o zdjęcia i materiały

W dniach 17-18 maja 2024 roku będziemy gościli w Krasnobrodzie sympatyków biegania na dużych dystansach i chodzenia z kijami – uczestników dużej, ogólnopolskiej imprezy sportowej „ULTRAROZTOCZE”, która od kilku lat jest organizowana na terenie Roztocza przez Fundację Na Ratunek.
Co roku główna baza zawodów ma swoją siedzibę w innej miejscowości naszego regionu, w tym roku jest …

Czytaj więcej „ULTRAROZTOCZE” 2024 w KRASNOBRODZIE

herb

Informuję, że  22 maja 2024r. (tj. środa) o godz. 16.00 w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbędzie się II sesja IX kadencji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie.

Proponowany porządek obrad:

Otwarcie.
Przyjęcie protokołu z I sesji.
Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
Informacja Burmistrza o pracy w okresie międzysesyjnym.
Wolne wnioski i wypowiedzi.
Podjęcie uchwał:

ws. powołania Komisji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie,

Czytaj więcej II sesja IX kadencji Rady Miejskiej w Krasnobrodzie

Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od stycznia 2024r. rozpoczyna realizację projektu pt. „Na naukę nigdy za późno”  w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Realizacja projektu ma na celu wspieranie uczenia się przez całe życie, w szczególności elastycznych możliwości podnoszenia i zmiany kwalifikacji dla wszystkich, z uwzględnieniem umiejętności w …

Czytaj więcej Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. od stycznia 2024r. rozpoczyna realizację projektu pt. „Na naukę nigdy za późno” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze” serdecznie zaprasza mieszkańców obszaru do udziału w bezpłatnych warsztatach „Eko-dom” w ramach operacji własnej pt. „Eko-logiczna społeczność LGD Nasze Roztocze”. Podczas warsztatów uczestnicy będą przygotowywać ekologiczne środki czystości do sprzątania domu.

Uczestnikami warsztatów mogą być pełnoletni mieszkańcy obszaru LGD „Nasze Roztocze” tj. mieszkańcy gmin Adamów, Józefów, Krasnobród, Szczebrzeszyn, Zamość i …

Czytaj więcej Warsztaty ekologiczne „Eko-dom”

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!