Click to listen highlighted text!

Nadchodzące Wydarzenia

Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

78. Tour de Pologne UCI World Tour w Krasnobrodzie

10/08/2021

Trasa dużej, międzynarodowej imprezy  sportowej  – 78. Tour de Pologne UCI World Tour, która odbędzie się w dniach 9-15.08.2021r. będzie prowadziła przez miasto i gminę Krasnobród.

Kolarze przejadą przez Krasnobród  i miejscowości naszej gminy w dniu 10 sierpnia  pokonując 2 etap  (200,8 km) tego prestiżowego wyścigu kolarskiego, który prowadzi z Zamościa do Przemyśla. Warto tu dodać, że w Krasnobrodzie będzie miała miejsce LOTNA PREMIA LOTTO, a w Wólce Husińskie PREMIA GÓRSKA III STOPNIA.

Prezentacja  trasy 78. Tour de Pologne UCI World Tour z udziałem Dyrektora Czesława Langa miała miejsce we czwartek 20 maja w TVP Sport.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami prasowymi przekazanymi przez Pana Remigiusza Małeckiego – Rzecznika Prasowego Kancelarii Marszałka Województwa Lubelskiego oraz filmu promującego 2 etap.

Jak informuje Pan Rzecznik, lubelska prezentacja obu etapów z udziałem m. in. Czesława Langa planowana jest na czwartek, 27 maja w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Już teraz zapraszamy do śledzenia informacji o tym wydarzeniu i do kibicowania zawodnikom na trasie wyścigu.

Pozostaw komentarz

Wróć go góry
Obrazek przedstawia oznakowania dla projektu: Fundusze Europejskie (program regionalny), flagę Rzeczpospolitej Polskiej, logo województwa lubelskiego wraz z hasłem - Smakuj życie! - oraz flagę Unii Europejskiej. Click to listen highlighted text!